dufam ze ti pomoze toto....
http://www.pegasoft.cz/forum/show_su...d=113&idp=3965
dufam ze ti pomoze toto....
http://www.pegasoft.cz/forum/show_su...d=113&idp=3965
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)