Gabo pekne, to stejne me napadlo pred vanocema kdyz jsem si poridil ultra-d, ale jediny TT schooner k prodeji byl ten ktery jsem ja predtim prodal a stal moc penez. takze jsem radej poridil HP od stoobiho. to bylo bez prace uplne. ale mas to presne jak jsem si to predstavovat. super reseni.
chtel sem ti pridat body (ktere desne potrebujes) za reseni presne podle mejch predstav ale ono to nejde