Citace Původně odeslal MadCap
P.S.> pozeram ze uz si "nezrovnalosti" vsimol aj mr. pekny DOF s pohybom
Jo všiml. Je fakt že u takovýho kompaktu by to bylo na clonu 8 ostrý celý.
Jen nevím co s tou DOF ještě udělalo kdyby to fotil na max. ohnisko -> 380mm. Pokud to fotil s touto clonou na tech 380mm z dálky, tak je to teoreticky možný, musel bych to s tím fotákem zkusit. Ale je fakt že to je divný. Nicméně ta fotka na mne působí dobře.