Hehe, to rozhodně K tomuhle bych řekl to skoro samé, co k předchozímu - jen škoda té zbloudilé řasy a bílé plochy na víčku pod duhovkou, která mě trochu ruší. Pěkné, dobře, že je ten reflex v hloubce ostrosti, imho i dobrá tonalita při převodu do BW.