Kedze mam upravenu redukciu som nemal zaspajkovane FSB na redukcii a to treba, inak to nejde. Aj som to zaspajkoval ale neslo to aj tak. Mal som tam zly kontakt, takze zatial to slape. Mozete to vymazat. Dik.
Kedze mam upravenu redukciu som nemal zaspajkovane FSB na redukcii a to treba, inak to nejde. Aj som to zaspajkoval ale neslo to aj tak. Mal som tam zly kontakt, takze zatial to slape. Mozete to vymazat. Dik.
Naposledy upravil misokgb; 29.01.2006 v 09:54.
empowered by Alfa Romeo 75 2.0TS
109kW 148bhp 186Nm
porsche transaxle sytem
6L/100km 8)
...connected
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)