Covece nevim moc co resis. Mas vsechno zadany, nekde v sesite nebo ucebnici musite mit vzorecky. Tak proste jen dosazuj. Pripadne se stav v knihovne, tam bude urcite nejaka ucebnice kde se to vysvetluje,pocita. Nebo napis konkretne co ti neni jasny.
OT/ Z jaky jses skoly?





Odpověď s citací