Ja jsem naopak presvedceny, ze muj zdroj to opravdu nedela, protoze moji sestavu (opty 144, LP utra-d, 2x 512MB ram, x800gto2) musi davat s prstem v nose a jeste si u toho cist Rodokapsy. A samozrejme si nejsem jisty, ze to dela zrovna deska, bohuzel jsem zatim nemel moznost vyzkouset svoji sestavu na jinem motherboardu.Původně odeslal tominek
Z naseho fora mel stejny problem jen BeachKEN, ktery ho ovsem vyresil tim, ze vymenil vpodstate uplne vsechny komponenty, takze doted nevime, kterym to mohlo byt...





Odpověď s citací