Citace Původně odeslal tominek
to je opravdu podivne. mne se stavalo PRESNE TO STEJNE s KRA2+ + AXP nez sem upgradoval. bezel mi 16 hodin Prime (z UBCD). nebo celou noc loop v 3dm05 a drzelo to. sedl sem k tomu zapl Word nebo Explorer a za 5min az 1hodinu se proste vypnul. jsem presvedcen ze to delal zdroj (Chill 400W). pak sem mel moznost upgradeovat a mam po problemu. predpokladam ze s lidma co maji stejny problem ste zjistovali spolecne komponenty...
ses si teda ted 100% jisty ze to dela prave MoBo?
Ja jsem naopak presvedceny, ze muj zdroj to opravdu nedela, protoze moji sestavu (opty 144, LP utra-d, 2x 512MB ram, x800gto2) musi davat s prstem v nose a jeste si u toho cist Rodokapsy. A samozrejme si nejsem jisty, ze to dela zrovna deska, bohuzel jsem zatim nemel moznost vyzkouset svoji sestavu na jinem motherboardu.
Z naseho fora mel stejny problem jen BeachKEN, ktery ho ovsem vyresil tim, ze vymenil vpodstate uplne vsechny komponenty, takze doted nevime, kterym to mohlo byt...