LOLPůvodně odeslal Rainbow
Mam stejny problem v praci, donedavna vsechno W2k SRV no problem, po prechodu na W2k3 se vetsina sitovych tiskaren zacala chova presne takto.
Reseni je stejne, vysral jsem se na to - i tak jsem ten tyden mohl vynalozit na neco jineho.
Useri maji nastavenou tiskarnu kazdy single, pri sdileni tisku na serveru to proste nejede, jen tise zahazuje vsechny fronty..
It's no BUG, it's feature !




Odpověď s citací