Sakra sakra sakra....
vyhrabal sem nejaky 5V a 0,6A a zase hofno
to trafo bylo ale nejaky divny, pri skratu to nehazelo skoro zadnou jiskru
jinak kdyz rikas 0.25min tak tema 0.355 by to mozna melo jit ne?no asi to skusim jeste
Sakra sakra sakra....
vyhrabal sem nejaky 5V a 0,6A a zase hofno
to trafo bylo ale nejaky divny, pri skratu to nehazelo skoro zadnou jiskru
jinak kdyz rikas 0.25min tak tema 0.355 by to mozna melo jit ne?no asi to skusim jeste
Core 2 i7 920 @ 3800 MHz | Gigabyte X58 Extreme UD5 | Asus Ati 4870X2 2GB | 6GB DDR3 1333 Zeppelin | System HDD RAID0 2x64 SSD Kingston V+ Series + 5x Samsung F1 1TB as Storage| Tagan BZ-Series 800W modular | LCD 24" HP 2475W + Xbox 360
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)