Taky jsem mel chvilku zuhle desku rev 1.x a S64 2800+ ,taky to neslo pres 210(konkretene uz asi 207). Napsalo to klasickou hlasku "CPU is..." a reset. Nevyresil jsem to. Rucne jsem nastavoval vse mozne a proste nic. Dle me to vyresi novy bios, ale kdy ho vydaji, je ve hvezdach.
Jinak je o tom velky thread na foru PCT.