no... Mám na domácím routeru rozjetého Apache a občas se nestačím divit, kolik bordelu jde ze sítě ISP nebo přímo ze stejného segmentu. Máš-li důvěryhodné osazenstvo domácnosti a zabezpečené OS, tak nebezpečí začíná na tvé venkovní síťovce, jinak začíná už u klávesnice.Původně odeslal HAVTOM
![]()





Odpověď s citací

