Výsledky 1 až 25 z 33

Téma: Arctic-Cooling AC AF12025 a Arctic Fan 12

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #13
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele GABO
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    Košice / Slovensko
    Věk
    47
    Příspěvky
    5 188
    Vliv
    345

    Standardní Re: Arctic-Cooling AC AF12025 a Arctic Fan 12

    OK cize tie lacne modelu AF 80/92 a 120 odkusane. Na plne 12V sú počuteľné, ale nie je to nič otrasné..ale sú počuteľné. Glacialtech (950) a NEXUS (1000) su dost tichsie. Na druhu stranu AC AF maju vyssie otacky vyssi prietok. AC AF12025 je dost pocut prietok 92 a 80 su na tom lepsie. Kazdopadne regulovat....potom je to ina kava.

    Skusil som teda 5V - a idu aj na 5V takže dalsia chyba v datasheete. Na 5V maju celkom prijemny prietok a fakt tiché ložiska nevrčia. V porovnani s 5V PAPST 4412 F/2GL su mierne hlucnejsie ale musi byt v miestnosti ticho a ucho mat natlacene na ventilatore. Cize PAST torsku lepsi co sa tyka lozisiek (na 5V!!). Ale za tu cenu je to fakt perfektne...
    Naposledy upravil GABO; 20.01.2006 v 14:27.
    Blue Alien II. Intel E5200 . NOCTUA NH-U12 . GAP35-DS3 . 2x2GB Mushkin 1066 . Galaxy 6800GT/256 . Seagate ES2 250GB x 2 . Seasonic S12-380 . Chieftec Dragon modrý . HP LP2475W
    Domáce na vode Intel E8400 @ 4.65 GHz . D-tek V2 . GAX38-DS4 . EK EK-NB/SB5 + Mosfet GA X38 . 2x2GB Mushkin 1066 . Gigabyte 8800GTS/512 . EK 8800GTS . 500GB . Seasonic S12-500W . Lian Li PC-V1010A - Silver . SONY SDM-HS75P . Black Ice GT 360 + Laing Ultra + Swiftech Mcres
    HTPC Xtreamer s chladením od Michala

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Router na minutu zamrzne
    Založil Rainbow v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 13.04.2007, 11:32
  2. Uchladi Arctic fan GF6600GT ?
    Založil ZeeZ v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 20.01.2006, 20:08
  3. V Xserveru nejde net (zatuhne prohlizec) :-(
    Založil dekon v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 18
    Poslední příspěvek: 02.01.2004, 18:49
  4. Co rikate na ARCTIC FAN PRO 2L-svitící
    Založil FatalDooM v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 22
    Poslední příspěvek: 19.12.2003, 15:38
  5. Vrcanie loziska - AC Arctic FAN Pro TC, Globe FAN
    Založil Walker77 v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 24
    Poslední příspěvek: 17.11.2003, 15:09

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •