Hledej v NAT - port forward, pripadne presmerovani portu. Potrebujes nastavit ze port X bude presmerovan na IP Y a pripadne port Z.
Hledej v NAT - port forward, pripadne presmerovani portu. Potrebujes nastavit ze port X bude presmerovan na IP Y a pripadne port Z.
IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami. -- Francois La Rochefoucauld
Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.
mno este by sa hodil dalsi pot na pripadny passive mode + vhodne nastavenie ftp serveru aby to pouzival a vedel aku ma externu IP ... (neviem ci to serv-u vie)
Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".
Ok zkusim to pristi tyden dat do kupy zda to pujde...diky Nak
Athlon XP-M 2,4GHz
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Pokud ten router umí conntrackovat ftp, tak to není potřeba - zařídí si to sám.Původně odeslal MadCap
A bus station is where a bus stops.
A train station is where a train stops.
On my desk... I have a work station.
Tenhle ROUTER vlastním,a pokud chceš,aby ti to fungovalo stačí napsat na ICQ povolíš Remore control a klidně ti to nastavím bude to asi nejednoduší![]()
to ja viem ze to je mozne aj bez toho, ale ja to mam osobne radsej "pod kontrolou"Původně odeslal David Jaša
![]()
Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".
Ok,takže..............
Po přihlášení klikneš na ADVACED potom Port Forwarding
LAN GROUP dáš 1
vybereš si svoji IP
Category ----SERVERS
Označíš(až zmodrá) klikneš ADD
v pravo dle Apply
potom v Levo dole SAVE ALL a musí to fachat
Ok zkusim to, ale mam dojem,ze port forwading sem tam nevidel. Bylo tam jenom presmerovani packetu na zaklade zadanych MAC adres. Mozna mame jiny firmware v tech routerech. Dik NakPůvodně odeslal TIMBERJACK
Athlon XP-M 2,4GHz
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)