to by me teda zajimalo, jak se da udelat vetrak co ma stejne otacky, stejny prutok vzduchu a hlasitost (kastle je imo zanedbatelna), ale roztacet se o 2V jinde
spis bych myslel, ze pod 7V uz spravne nefunguje monitoring otacek
no uvidim na kolika V se bude rozracet az bude doma, dalsi vec co testnu
edit: no ja sem zkoumal jenom 120mm...





Odpověď s citací