no vidíš. já například mám A8N-SLI a podruhé jde na reklamaci - dva kusy, dva špatné. vzhledem k tomu, že jich prodali cca 60, tak jenom za mě mají 3% reklamací.Původně odeslal macher
u toho DFI to mohlo být nějakou hromadnou chybou, protože tady je těch reklamací skutečně hlášeno minimum.




Odpověď s citací