Citace Původně odeslal macher
no zalezi jaky asus... levne desky od asus mam reklamovatelnost kolem 3-6%, co je docela hodne, ale je to cca stejne jako msi a pod... takze nic extra v zadnem smeru... co se tyce asusu vyssi kat (tzn drahe modely jako a8n-sli a pod) tak tam je reklamovatelnost 0.47%... coz si myslim je velice dobre cislo.

dfi vsak vede... z 27 22 je rekord co jsem jeste nevidel spis si myslim, ze proste nejaky vadny blok, ale i tak... dfi fakt nexci videt aspon rok
no vidíš. já například mám A8N-SLI a podruhé jde na reklamaci - dva kusy, dva špatné. vzhledem k tomu, že jich prodali cca 60, tak jenom za mě mají 3% reklamací.

u toho DFI to mohlo být nějakou hromadnou chybou, protože tady je těch reklamací skutečně hlášeno minimum.