mam pocit, ze sa to tu na fore uz riesilo (tento zdroj) ale teraz to proste neviem najst ... IMHO je ten zdroj shitovy uz len koncepcne, ten vetrak je blbost, ked som ho skusal (ovela slabsiu verziu, tusim 350) tak som ho skoro uvaril, po chvili z neho zacal liezt vzduch jak z fenu a bol potom hlucny hrozne ... ma ho tusim luke chiptuning a on aj mal o tom ten thread ale fakt to neviem najst