Kdepak, pes je zakopaný v čipu. U starých revizí nVidia prostě jen přepálila můstky a rázem vytvořila ze NF4SLI NF4 apod. Můstky byly u prvních revizí nechráněné. Nové revize jsou dodávany s lakovaným čipem resp. okolím, takže je nutné trochu více zručnosti.Původně odeslal Rodeo65





Odpověď s citací