Citace Původně odeslal Rodeo65
procitam si to znova, a zjistuji ze tato moznost je jen u prvnich verzi, pokud to chapu dobre tak to je nekde zakopany pes v BIOSu pac nevim jak by to jinac Nvidia poresila....presi nebude pajet na nove verze teto desky dalsi vecicky.....
Kdepak, pes je zakopaný v čipu. U starých revizí nVidia prostě jen přepálila můstky a rázem vytvořila ze NF4SLI NF4 apod. Můstky byly u prvních revizí nechráněné. Nové revize jsou dodávany s lakovaným čipem resp. okolím, takže je nutné trochu více zručnosti.