Citace Původně odeslal rombo
Popravde receno mel jsem uz 3 desky EPoX a kazda mela svoje mouchy. No kazda skoncila na reklamaci.. Vsechny kupovany u CC takze reklamace v poho ale uz bych si ji do compa asi nedal.. za cenu pod 3 litry si radsi sezenu MSI ikdyz bych chtel DFI LP ale ted nejsou love-takze asi tak. Ber DFI
popravde - mam treti desku EPoX a nemel jsem problem ani s jednou (pominu-li nvidia chipset)... naproti tomu jsem mel jednu DFI a po dvou tydnech sla do haj*lu... mozna spatny kus, ale spatna zkusenost = never more...

navic DFI jsou obecne HODNE vybirave na "zelezo"