popravde - mam treti desku EPoX a nemel jsem problem ani s jednou (pominu-li nvidia chipset)... naproti tomu jsem mel jednu DFI a po dvou tydnech sla do haj*lu... mozna spatny kus, ale spatna zkusenost = never more...Původně odeslal rombo
navic DFI jsou obecne HODNE vybirave na "zelezo"






Odpověď s citací