slusna cena ja do nej chcem dat X2 3800+ dufam ze to bude slapat ako ma!
slusna cena ja do nej chcem dat X2 3800+ dufam ze to bude slapat ako ma!
Intel® i7 930@2800MHz ASUS P6T SE . 8GB Ram 1600MHz . ATI HD5870 . LCD Led BENQ 22" 1920x1080 . Win 7 Home Premium 64-bit . mouse Logitech VX Revolution
Intel® Core™2 Duo T8600@2400MHz ASUS M50VN-AK008C LCD 15.4 1680x1050 . nVidia GeForce 9650M GT . 4GB Ram . sata 500GB . Win Vista Home Premium 32b.
Dovozca na SK je Sofos, napis im mail, ci ju vedia zohnat.
maju zatial dosahane stranky nic tam poriadne nefunguje sakraPůvodně odeslal Comby
Intel® i7 930@2800MHz ASUS P6T SE . 8GB Ram 1600MHz . ATI HD5870 . LCD Led BENQ 22" 1920x1080 . Win 7 Home Premium 64-bit . mouse Logitech VX Revolution
Intel® Core™2 Duo T8600@2400MHz ASUS M50VN-AK008C LCD 15.4 1680x1050 . nVidia GeForce 9650M GT . 4GB Ram . sata 500GB . Win Vista Home Premium 32b.
bacha na kombinaci s maxtorackymi disky... sam s tim bojuju a budu menit za jinou znacku
na zábavu: Intel Celern G1620 (Gelid Solutions Tranquillo) | GB GA-B75-D3V | 8GB Kingston HyperX Fury Blue 1600 | GIGABYTE GTX750 Ti Ultra Durable 2 2GB | Samsung SSD 850 EVO 120GB + WD7500AAKS 750GB + Samsung SpinPoint F1 1TB + Samsung HD204UI 2TB | Seasonic S-12 600W | Dell 2209WA | Windows 10 Home 64bit
na cesty: AGang Gangsta 7.0 2013 + Lenovo ThinkPad 0328 + Motorola Moto G 2014
dříve, než se na něco zeptáte, zkuste zabrousit na: Google | Wikipedia
nieco vaznePůvodně odeslal MikeD
![]()
Intel® i7 930@2800MHz ASUS P6T SE . 8GB Ram 1600MHz . ATI HD5870 . LCD Led BENQ 22" 1920x1080 . Win 7 Home Premium 64-bit . mouse Logitech VX Revolution
Intel® Core™2 Duo T8600@2400MHz ASUS M50VN-AK008C LCD 15.4 1680x1050 . nVidia GeForce 9650M GT . 4GB Ram . sata 500GB . Win Vista Home Premium 32b.
Nejen zde, ale i na netu to bylo docela důkladně probrané. Ale budeš si to muset najít sám...
CPU: AMD Opteron DualCore, AC Freezer64 Pro, MB: DFI LP UT NF4 Ultra-D, modded bios N4D704-2BTA, RAM: 2x1GB 400DDR 2.6V, Graphic: Leadtek PX6800GS TD 256MB, PCI-E (425/1000), CASE: Chieftec 410W Silent DX-01SL-D, DVD: DVD-ROM Plextor 116A, DVD-RW LG GSA-4163B, fw:A105, HDD: 1x Seagate Barracuda 7200.7 120GB 8MB cache, 1x Seagate Barracuda 7200.8 250GB 8MB cache.
3DM01: xxx 3DM03: xxx 3DM05: xxx 3DM06: xxx Aquamark: xxx Sandra2005: xxx SuperPI: xxx
Inak ak teda niesi pevne rozhodnuty tak by som doporucil inu dosku ako tuto. NIeje zla ale su odost lepsie -> Abit, Dfi ..
Prave preto im napis mail, ci ju vedia zohnat.Původně odeslal cluzoe
skusim DFI LPPůvodně odeslal Comby
Intel® i7 930@2800MHz ASUS P6T SE . 8GB Ram 1600MHz . ATI HD5870 . LCD Led BENQ 22" 1920x1080 . Win 7 Home Premium 64-bit . mouse Logitech VX Revolution
Intel® Core™2 Duo T8600@2400MHz ASUS M50VN-AK008C LCD 15.4 1680x1050 . nVidia GeForce 9650M GT . 4GB Ram . sata 500GB . Win Vista Home Premium 32b.
Určitě tím nic nezkazíš. Tím spíše, jestli to s OC myslíš vážně...Původně odeslal cluzoe
CPU: AMD Opteron DualCore, AC Freezer64 Pro, MB: DFI LP UT NF4 Ultra-D, modded bios N4D704-2BTA, RAM: 2x1GB 400DDR 2.6V, Graphic: Leadtek PX6800GS TD 256MB, PCI-E (425/1000), CASE: Chieftec 410W Silent DX-01SL-D, DVD: DVD-ROM Plextor 116A, DVD-RW LG GSA-4163B, fw:A105, HDD: 1x Seagate Barracuda 7200.7 120GB 8MB cache, 1x Seagate Barracuda 7200.8 250GB 8MB cache.
3DM01: xxx 3DM03: xxx 3DM05: xxx 3DM06: xxx Aquamark: xxx Sandra2005: xxx SuperPI: xxx
Popravde receno mel jsem uz 3 desky EPoX a kazda mela svoje mouchy. No kazda skoncila na reklamaci.. Vsechny kupovany u CC takze reklamace v poho ale uz bych si ji do compa asi nedal.. za cenu pod 3 litry si radsi sezenu MSI ikdyz bych chtel DFI LP ale ted nejsou love-takze asi tak. Ber DFI
HOME: Intel Pentium G2120@3348MHz (Ivy Bridge), Gigabyte Z77-D3H r1.1, 8GB DDR3 Crucial Ballistix LP 1600@1512MHz 8-8-8-24 Turbo, Intel HD + Gigabyte ATI Radeon HD4850 1GB w Accelero S1 (Noctua NF-P12) + Virtu MVP, A-DATA XPG SX900 128GB + Western Digital 6400AAKS, LG BD-RE BH08LS20, Gigabyte 3DAurora w Enermax PRO82+ 425W, Primecooler PC-MP1, Samsung 24'' P2450H, Logitech Z-2300 w Creative X-Fi Titanium PCI-E, Microsoft Wireless Laser 7000, =-SILENT PC-=
WORK: HP Mini 110c :).. servis PC a notebooků v Olomouci
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)