Jestli nemas verejnou IP a mas zaplatovany Widle a antivir, tak nejlepsi HW FW je inteligentni uzivatel. Jestli mas verejnou, tak nejakej bys mit mel, ale ze HW FW bude lepsi se obecne rict neda. Zalezi na typu a nastaveni. Rychlejsi bejt muze.
Jestli nemas verejnou IP a mas zaplatovany Widle a antivir, tak nejlepsi HW FW je inteligentni uzivatel. Jestli mas verejnou, tak nejakej bys mit mel, ale ze HW FW bude lepsi se obecne rict neda. Zalezi na typu a nastaveni. Rychlejsi bejt muze.
Gigabyte MA78G-DS3H (rev. 2.0),AMD Phenom II X3 720 Black Edition, CoolerMaster Hyper 212, A-DATA 2x2GB DDR2 PC1066 Extreme Edition, WD Black 1TB, Maxtor DiamondMax 10 6L300S0, Toshiba DVD SD-M1612, NEC ND3500A DL, Enermax PRO82+ 425W, case CoolerMaster Sileo 500
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)