No jo, zapomnel sem napsat, ze z puvodni sestavy zustala i pamet. Ale v te problem na 99,8% nebude - tu jsem jeste na starem PC testoval dukladne nekolikrat.Původně odeslal Zilla
Ve widlich se IMHO pere nejaky SW, ale nevim jak to vysetritTed sem zjistil, ze v tom je zapleteny i ATI driver, CCC se me vubec nespusti. Problikne mys a nedeje se nic, nenastartuje se zadny proces, zadna chyba v logu, proste nic!




Odpověď s citací