OK,pak je to jasne-Gf4Ti 4200.Stejne by me byl radek nahovno kdyz mam jenom 128MB ram,zePůvodně odeslal ja.viper
No a kdyz ji dam na 300/600 tak budu met co?Ti4600
Jake jsou takty Gf4Ti 4400 a 4600
![]()
OK,pak je to jasne-Gf4Ti 4200.Stejne by me byl radek nahovno kdyz mam jenom 128MB ram,zePůvodně odeslal ja.viper
No a kdyz ji dam na 300/600 tak budu met co?Ti4600
Jake jsou takty Gf4Ti 4400 a 4600
![]()
Gigabyte GA-965P-S3, 3GB DDR2 transcend 667@925Mhz, E2160@3330MHz, Powercolor HD4830@700/1850, LG L226WTQ-PF , Seasonic SS-500ET-T3 500W 80PLUS, ~2TB HDD, DVB SkyStar2 ,Leadtek TV 2000XP, Logitech Z-640, Logitech MX510, Logitech DFP, Dolby's keyboard, NEC 3550A, Pixma iP4500, W7 x64, 3dmark
30/1,5Mbit UPC - Buffalo WHR-HP-G54 OpenWRT, Dlink G664T OpenWRT, La Fonera OpenWRT, Linksys PAP2T VoIP
Samsung I5700 Galaxy Spica - Android 2.2
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)