To proto,že MXko ma nejspíše 128b sběrnici a hra ti běžela v režimu DX7.Pokud jsi na FX5200 zapnul režim DX9,tak proto je hra "nehratelná" a 64b sběrnice ještě víc degraduje výkon karty.Původně odeslal kani23.cz
To proto,že MXko ma nejspíše 128b sběrnici a hra ti běžela v režimu DX7.Pokud jsi na FX5200 zapnul režim DX9,tak proto je hra "nehratelná" a 64b sběrnice ještě víc degraduje výkon karty.Původně odeslal kani23.cz
Intel Core i5 2500K, Asus P8Z68V Pro Gen 3, 2x4GB/1600MHz Corsair, Gigabyte Radeon HD 7950 ,Intel SSD 520 180GB , WD Caviar Black WD1002FAEX 1TB, LG GH22LS70, Asus Xonar DX, FS P19-2.
no ona je 64bitova ta mx440 a u te fx mam zapnutej dx 7 devítka se vubec nechita.vubec to nechapuPůvodně odeslal Robert
No na tom ani nieje čo nechápať, FX5200 je samo o sebe velmi pomalá grafka a ked je to 64bit model tak ti nepomôže nič, len ju vymeniť za niečo iné, dajú sa kúpiť celkom slušné grafiky za celkom dobré ceny, napr. taká Radeon9550 128bitová by bola do tvojej zostavy fajn a tejto sa zbav čím skôr. Pretaktovaním získaš pár % výkonu naviac ale v konečnom dôsledku ti to velmi nepomôže, hry ti budú aj tak "sekať"
Intel E4500@ 3,1GHz, ASUS P5N-E SLI, 2GB DDR2 800 Kingston HyperX 4-4-4-13, HDD Hitachi 7K250 120GB + 120GB WD + 250GB Seagate 7200.10 + 80GB Maxtor, GF8800GTS 640MB, DVD+RW NEC ND-7173, SB Audigy2 ZS, Skystar2, Enermax Liberty 500W, Thermaltake XaserIII V2000 Aluminium, Samsung SyncMaster 226BW 22'', Koss Porta Pro, Creative M80 speakers.
Prostě takhle, přestaň se o to starat a okamžitě se tý karty zbav. A jestli máš pořád někde schovanou tu GF4MX, tak ji tam vrať. Podivej FX5200, ještě k tomu 64 bit nezvládne žádnej pixel shader kód, a to ani ten nejstarší. GF3Ti je 2x-4x rychlejší karta. A jestli ta MX byla 128 bit pravděpodobně měla ty paměti i vejš taktovaný, tak má i mnohem vyžší fillrate a výkon prakticky ve všech hrách, i když je to furt strašně slabá GF4MX. Ale bude prostě každopádně rychlejší jak ta FX, nevim co na tom nechápeš.Původně odeslal kani23.cz
The best Unreal Tournament maniac.
No myslim, ze uz neni co dodat.
But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)