Výsledky 1 až 20 z 20

Téma: asus fx5200

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Member mince
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Frýdlant n.O.
    Příspěvky
    250
    Vliv
    292

    Standardní Re: asus fx5200

    Citace Původně odeslal kani23.cz
    no řeknu ti to takhle předtím sem měl mx440 detaily naplno (hraju jen cod2!!!)a ted mam fx5200 a detaily uplně vypnute !!!a je to hruuuza!!amam semprona 2200+(1.5ghz)na 2800+(2ghz) ram 512 ,desku aus a7v880
    To proto,že MXko ma nejspíše 128b sběrnici a hra ti běžela v režimu DX7.Pokud jsi na FX5200 zapnul režim DX9,tak proto je hra "nehratelná" a 64b sběrnice ještě víc degraduje výkon karty.
    Intel Core i5 2500K, Asus P8Z68V Pro Gen 3, 2x4GB/1600MHz Corsair, Gigabyte Radeon HD 7950 ,Intel SSD 520 180GB , WD Caviar Black WD1002FAEX 1TB, LG GH22LS70, Asus Xonar DX, FS P19-2.

  2. #2

    Standardní Re: asus fx5200

    Citace Původně odeslal Robert
    To proto,že MXko ma nejspíše 128b sběrnici a hra ti běžela v režimu DX7.Pokud jsi na FX5200 zapnul režim DX9,tak proto je hra "nehratelná" a 64b sběrnice ještě víc degraduje výkon karty.
    no ona je 64bitova ta mx440 a u te fx mam zapnutej dx 7 devítka se vubec nechita.vubec to nechapu

  3. #3
    Member Avatar uživatele Loque
    Založen
    21.10.2002
    Bydliště
    Šurany - SK
    Věk
    42
    Příspěvky
    383
    Vliv
    293

    Standardní Re: asus fx5200

    No na tom ani nieje čo nechápať, FX5200 je samo o sebe velmi pomalá grafka a ked je to 64bit model tak ti nepomôže nič, len ju vymeniť za niečo iné, dajú sa kúpiť celkom slušné grafiky za celkom dobré ceny, napr. taká Radeon9550 128bitová by bola do tvojej zostavy fajn a tejto sa zbav čím skôr. Pretaktovaním získaš pár % výkonu naviac ale v konečnom dôsledku ti to velmi nepomôže, hry ti budú aj tak "sekať"
    Intel E4500@ 3,1GHz, ASUS P5N-E SLI, 2GB DDR2 800 Kingston HyperX 4-4-4-13, HDD Hitachi 7K250 120GB + 120GB WD + 250GB Seagate 7200.10 + 80GB Maxtor, GF8800GTS 640MB, DVD+RW NEC ND-7173, SB Audigy2 ZS, Skystar2, Enermax Liberty 500W, Thermaltake XaserIII V2000 Aluminium, Samsung SyncMaster 226BW 22'', Koss Porta Pro, Creative M80 speakers.

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele DOC_ZENITH
    Založen
    24.05.2005
    Bydliště
    Praha 14 hloubětín.
    Příspěvky
    1 296
    Vliv
    280

    Standardní Re: asus fx5200

    Citace Původně odeslal kani23.cz
    no ona je 64bitova ta mx440 a u te fx mam zapnutej dx 7 devítka se vubec nechita.vubec to nechapu
    Prostě takhle, přestaň se o to starat a okamžitě se tý karty zbav. A jestli máš pořád někde schovanou tu GF4MX, tak ji tam vrať. Podivej FX5200, ještě k tomu 64 bit nezvládne žádnej pixel shader kód, a to ani ten nejstarší. GF3Ti je 2x-4x rychlejší karta. A jestli ta MX byla 128 bit pravděpodobně měla ty paměti i vejš taktovaný, tak má i mnohem vyžší fillrate a výkon prakticky ve všech hrách, i když je to furt strašně slabá GF4MX. Ale bude prostě každopádně rychlejší jak ta FX, nevim co na tom nechápeš.
    The best Unreal Tournament maniac.

  5. #5
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    43
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    368

    Standardní Re: asus fx5200

    No myslim, ze uz neni co dodat.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Asus V9520/TD GF FX5200 128MB - slabý výkon
    Založil lmarky v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 01.02.2004, 17:02
  2. ASUS FX5200 64MB tv out a vykon?nikde!
    Založil _Tomas v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 07.11.2003, 12:23
  3. fx5200 asus versus microstar
    Založil sasha v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 18
    Poslední příspěvek: 07.09.2003, 11:04
  4. Co mám koupit: Radeon 9100 nebo ASUS FX5200 non-ultra
    Založil Anonymous v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 27
    Poslední příspěvek: 28.05.2003, 23:36
  5. FX5200 ASUS alebo Gainward???
    Založil b3nco v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 19
    Poslední příspěvek: 13.05.2003, 18:50

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •