Výsledky 1 až 25 z 46

Téma: Vlastikova krabica? OT

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Snaha o takmer kompletne pasivne chladenie

    Citace Původně odeslal Hardman
    600W zdroj... ze by cast vykonu sla na peltiera na trafu a z neho do pasivu, kterej je cela bedynka + trosku zvetsene pasivy na spinacich prvcich (mozna ani neni potreba) Jiny rozumny reseni me nenapada
    Lamicz viď? , ten 600W ještě nemám (snad za 2 týdny i s druhou 7800gtx), zatím mám jen 460W akasa, ale jde to v pohodě, tak chci zkusit zase lepší....
    jinak peltiera tam nikde nemám - je jiné ruzumné řešení, ale už bych tady moje new chlazení nerozebíral, počkejte až to bude hotový, stejně ze mě nic nevymlátíte , navíc jsou pak někteří naštvaní, takže nemá smysl se tady dál dohadovat.
    Naposledy upravil VlasTik; 01.01.2006 v 01:49.

  2. #2

    Standardní Re: Snaha o takmer kompletne pasivne chladenie

    ne nekteri tu sou nastvani jenom pro to, ze vsem pises ze sou teprve na zacatku cesty a ze to maj spatny, ze ty uchladis pasivne vsechno, levou zadni, o zpusobu se ale nezminujes...
    zadny jiny zpusob chlazeni zdroje nez vzduchem tu nezname, vodou se nedaji chladit toroidy
    edit: sam este nic nemam ale moje reseni se sestava ze sesroubovani case, vsechno chlazeni bude koupene, jak sem psal, tak bude na pristi pc, ocekaval sem nejaky navrhy/pripominky od vas
    Athlon64 2800+ @CC TT SonicTower(120mm), 2x Kingmax 512 433ddr cl. 2.5(Cu+Al), Soltek SL-K8AN2E-GR (Al vsude), MSI Diamond 6600 @ 560/1160 (moded Schooner), Samsung P160gb Sata, powered on Chieftec (120mm), zdroj Chieftec 360W moded--> 120mm, IBM ThinkVision 17", MS IO, Icemat, Technics SU-V4X repas, DIY Seas L18RNX/P+27TBFC/G

  3. #3

    Standardní Re: Snaha o takmer kompletne pasivne chladenie

    Citace Původně odeslal check
    ne nekteri tu sou nastvani jenom pro to, ze vsem pises ze sou teprve na zacatku cesty a ze to maj spatny, ze ty uchladis pasivne vsechno, levou zadni, o zpusobu se ale nezminujes...
    zadny jiny zpusob chlazeni zdroje nez vzduchem tu nezname, vodou se nedaji chladit toroidy
    - způsob je zatím tajný , ale někomu třeba pomůže jen to, že už ví, že to jde pasivně uchladit - nikomu už nebráním v tom, aby si to vymyslel a vyrobil taky, ale přemýšlet a makat se moc lidem už nechce....zato kritizovat snahu druhých jim jde pěkně....

    - zdroj: ale vždyť já ten zdroj chladím vzduchem, ale pasivně....vodu nepoužívám

    jinak říkám, debata o mém chlazení zatím nikam nedospěje, počkejte až to bude hotový....

  4. #4

    Standardní Re: Snaha o takmer kompletne pasivne chladenie

    hele uz ten OT ukoncime, vsechno de, takze moc nikomu nepomuzes, otazka jestli to je jeden clovek schopny vyrobit, na Mesic se taky da dostat, ale to neznamena ze tam byl kazdy

    edit: v dalsim prispevku to sajmon pekne vystih, hadat uz se s TEBOU nebudu, nema to cenu
    Naposledy upravil check; 01.01.2006 v 21:21.
    Athlon64 2800+ @CC TT SonicTower(120mm), 2x Kingmax 512 433ddr cl. 2.5(Cu+Al), Soltek SL-K8AN2E-GR (Al vsude), MSI Diamond 6600 @ 560/1160 (moded Schooner), Samsung P160gb Sata, powered on Chieftec (120mm), zdroj Chieftec 360W moded--> 120mm, IBM ThinkVision 17", MS IO, Icemat, Technics SU-V4X repas, DIY Seas L18RNX/P+27TBFC/G

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. CoolerMaster vs. REGULATOR? + par dalsich OT
    Založil Ace_Ventura v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 01.01.2004, 13:18
  2. Maxtor 80GB 5400 ot. versus WD 400BB 7200 ot.
    Založil Braindead v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 20.10.2003, 23:13

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •