Výsledky 1 až 15 z 15

Téma: A64 3700+ san diego a vliv Tcasemax na oc

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #3

    Standardní Re: A64 3700+ san diego a vliv Tcasemax na oc

    Citace Původně odeslal Phate
    Pokud bys testoval dejme tomu 100ks jednoho typu s Tcasemax a 100ks s xxx Tcasemax tak by to bylo i pouzitelne, ale tohle je pouze konstatovani...

    Ale jinak dik za info.
    Samozřejmě, to co píšu není zákon, hlavně jsem chtěl poukázat na vyšší nároky chlazení procesorů(týká se pouze s.939 venice/SD) s vyšší tcasemax.

    2 Ja8K1: bohužel už jsou prodané...
    Naposledy upravil Mac Manar; 25.12.2005 v 16:47.
    C2D E6600 2.4ghz@3.2ghz 1.25V Gigabyte 965P-DS4 ScytheNinja rev.B, 2048MB DDR2-800 kingstone hyperX CL4, POV 8800GTS, HDD WD2500KS 250GB, DVD Toshiba 16x48,*Nikon D70, nikkor 18-70ED, Velbon CX-440, 4GB CF

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 20:56
  2. Prechazime na vBulletin
    Založil jedik v sekci fóra FAQ - často kladené otázky
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 01.02.2007, 23:29
  3. Vliv OC na HDD
    Založil susman v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 13.02.2003, 11:25
  4. Odešlo chlazení na GF3Ti500 - jaké nové ??
    Založil pinky v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 07.01.2003, 19:22

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •