Samozřejmě, to co píšu není zákon, hlavně jsem chtěl poukázat na vyšší nároky chlazení procesorů(týká se pouze s.939 venice/SD) s vyšší tcasemax.Původně odeslal Phate
2 Ja8K1: bohužel už jsou prodané...
Samozřejmě, to co píšu není zákon, hlavně jsem chtěl poukázat na vyšší nároky chlazení procesorů(týká se pouze s.939 venice/SD) s vyšší tcasemax.Původně odeslal Phate
2 Ja8K1: bohužel už jsou prodané...
Naposledy upravil Mac Manar; 25.12.2005 v 16:47.
C2D E6600 2.4ghz@3.2ghz 1.25V Gigabyte 965P-DS4 ScytheNinja rev.B, 2048MB DDR2-800 kingstone hyperX CL4, POV 8800GTS, HDD WD2500KS 250GB, DVD Toshiba 16x48,*Nikon D70, nikkor 18-70ED, Velbon CX-440, 4GB CF
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)