Citace Původně odeslal Paolo
Citace Původně odeslal Rygrsek
tak to je dobry ja mam na jedny ksande disk a modry konektor mam na konci nezapojenej a disk uprostred a na druhy ksande kde je CD-ROM mam to samy ze modrej je volnej
Až jednou přijdeš o data, tak se nediv.
jo jasny neboj....az budu vypinat komp tak si to prehazim delal sem to asi pred tejdnem abych ty kabely moh srolovata zastrcit aby netrceli z bedny