Citace Původně odeslal Radox
Ak nechas cpu zahoriet tak pojde lepsie taktovat, Inak na CPU mas ako som si vsimol nastavene nap na 1,8V Podla mna je to na Thouregbreda dost vela jakmile 1,85V moze byt prierazne napetie a tym aj ked CPU uchladis tak ti ho to nepetie znici. Je to skoda davat do CPU 0,13 Techn. Viac ako 1,75V
Diky za prvni radu Bohuzel to ted nemuzu zmenit, sem v praci, takze az dorazim domu.

Btw. mohl bys mi vysvetlit ten termin zahoreni? Mam to jako polit benzinem a zapalit nebo co?)))