Taky bych nejake bral, nejlip udelane tady, nebot 4 eura je celkem dost. Takze jestli se bude opet neco vyrabet, tak mam zajem.
Taky bych nejake bral, nejlip udelane tady, nebot 4 eura je celkem dost. Takze jestli se bude opet neco vyrabet, tak mam zajem.
One more turn, one more turn, one more turn .....
Nechci,aby to vyznelo ode mne hnusne,ale muzete sem vsichni psat jakej mate zajem,ale dokud sem nekdo nenapise,ze je ORGANIZATOR+prida se hlasovani,tak sem zbytecne pisete,protoze je jasny je zajem bude...
Game PC: Core Duo E2160@ ?? * ASUS P5KC * 2x1GB Vitesta EE * ASUS 8800GT@ ?? * hdd NO * TT PurePower 500W modular *
Home PC: Athlon 64 3000+(now 265*9,1.424V) * DFI LP UT nF4 Ultra-D * 2x512 MB Geil Value 3200 * MSI RX3850 def. * Seagate Barracuda 7200.8 250GB SATA * NEC-3520A * Audigy 2 PL Ex * Fortron 350W * Razer Diamondback+Qiip XL * BenQ 19\" FP937s+ * Creative P 5800 * TT Soprano black * Edimax AR-7064g+B *
Mobil: iPhone 4
ted jem potrebujem nekoho, kdo je natolik schopnej aby to vzal![]()
sony vaio eb1e1e-wi | i3-330 2,13ghz | ati hd5470 (750/1800) | 4gb ram ddr3 | 320gb 5400rpm | 15,5'
no ja bych to mozna vzal, ale pokud, tak chci mit penize predem na ucte. Jestli mi nekdo veri ci ne, to bude jeho problemale muze soudit z me rekneme dlouholete pusobnosti. Proc toto? No nechci skoncit tak, ze budu z nekoho tahat penize XYZ dni. Ovsem predpoklada to jakysi minimalni pocet, kteri do toho proste urco pujdou a poslou ty penize.
A ted proc ja?No mam znameho v reklamce dela mi za dobre prachy, ale do ted jsem od neho bral jen vyrezy do plotteru, coz bylo max. v pohode, kdyz byli male klidne radsi udelal dalsi, kdybych to zkazil apod -> proste solidni pristup za lidove ceny, tedy pro nekomercni ucely, jak on rika pro nas pro studenty. Ale jak jsem rekl, s tvorbou vicebarevnych samolepek u neho jeste nemam zkusenosti, a tak bych se musel po prazdninach zeptat kolik by to stalo.
Ale to se tady nejdrive musite schodnout na tom, co chcete hlavne tedy jak to bude velke. Tedy toto jsou otazky z me strany, na ktere bych vam mohl dat nekdy v budoucnu odpoved.
Můj projekt: Čerstvě pražená káva arabica www.gourmetkava.cz :-)
2Skodik: já sem si tak trochu myslel, že to řekneš zrovna tys těma penězma na účtu předem bych souhlasil. nálepky: no, něco jako minule (AMD apod.)
sony vaio eb1e1e-wi | i3-330 2,13ghz | ati hd5470 (750/1800) | 4gb ram ddr3 | 320gb 5400rpm | 15,5'
Původně odeslal Crusheer
proc jsi cekal, ze to reknu ja? Uz jsem sem dlouho neprispel, neni to zas tak ocekavane, ze bych prispel.
A radsi rikam, ze se tady timto nehlasim na 100 per cent jako organizator teto akce, neni to zadnej med, ale co bych pro Vas neudelalze?
![]()
Můj projekt: Čerstvě pražená káva arabica www.gourmetkava.cz :-)
jj, ale ty ses o tech nalepkach obcas na foru zminil. navic viz tvoje websitePůvodně odeslal Skodik
hlavní je, že někdo našel odvahu![]()
sony vaio eb1e1e-wi | i3-330 2,13ghz | ati hd5470 (750/1800) | 4gb ram ddr3 | 320gb 5400rpm | 15,5'
Skodik: Ja mam 100% zajem taky o nejaky ty AMD samolepky...Bohuzel nemam ale moznost platit predem na ucet,takze jedine postou na dobirku.Vim ze se ti to nelibi,ale muzu se zarucit,ze penize ode me nebudes tahat.Moc diky
AMD Ryzen 5 5600X + SilentiumPC Fera 5, Gigabyte AORUS B550 Elite V2, 32GB Corsair Vengeance LPX DDR4 3200Mhz, Gigabyte Windforce x2 RTX 4070 OC 12GB, Creative SB Audigy Rx + Logitech Z-5450 WiFi + HyperX Cloud II WiFi, M.2 NVME SAMSUNG 990 EVO PLUS 2TB + Toshiba X300 4TB + Samsung F1 HD753LJ 750GB 32MB, BD±RW LG, Be quiet! Power Zone 2 750W, case Zalman Z1, keyboard MSI Vigor GK50 mechanic, 27" curve LED Gigabyte AORUS CV27F 165Hz => Win11 Pro x64, 55" 4K UHD TV LG 55UJ7507 |NoteBook: DELL Latitude E5420|
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)