Ja som si zas vsimol, ze ked si dam vyhladat vsetky svoje posty/thready ...tam je mnoho takych co existuju ked nane dam, aj sa da plne reagovat, len ich takisto nevydiet v prislusnych sekciach. Myslim ze aj s tymto co pisal THX je to podobne...