2Sadam: já svůj osobní web nemám ... je to ironie, protože se živím programováním webů... Na svůj jsem ale prostě zatím nenašel čas.... Možná něco spíchnu teď o vánocích
... Jinak nezbývá než dívat se na posty tady ve fóru...
2Sadam: já svůj osobní web nemám ... je to ironie, protože se živím programováním webů... Na svůj jsem ale prostě zatím nenašel čas.... Možná něco spíchnu teď o vánocích
... Jinak nezbývá než dívat se na posty tady ve fóru...
-- under construction --
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)