2Sadam: já svůj osobní web nemám ... je to ironie, protože se živím programováním webů... Na svůj jsem ale prostě zatím nenašel čas .... Možná něco spíchnu teď o vánocích ... Jinak nezbývá než dívat se na posty tady ve fóru...