Citace Původně odeslal HiGhLaNdEr
dělá ale jmenuje se to startovcí vozík,.... a startujou se s tim auta, když maji vybitou baterii,....

Spíše by to chtělo nějakej jednoúčelovej zdroj co dává 12V a patřičnej proud,...
No mrkni semhle http://www.swiftnets.com/products/mcx462plusT.asp
Tady k tomu 230W Peltieru doporučujou pár zdrojů
například http://www.maxpoint.com/powersupply/...5ax_ve_fca.htm
Od toho vodníka jsem upustil takže jen comp+ tenhle Peltier s deltou ! http://www.swiftnets.com/products/mcx462plusT.asp
Co myslíš HiGhLaNdEr utáne to tenhle ENERMAX 465W v pohodě?!!!!