Citace Původně odeslal Aliencz
Význam to má stejný a vůbec to nesouvisí s tématem, proč to komentuješ? Aby ses zviditelnil?

To je fajn, vědět, že když si na mě nějaký hovádko zasedne, tak se nedostanu do bazaru. To abych sem už raději ani moc nepostoval co Ok, tak jo
hovori ti nieco "P.S." ? to je len drobna poznamka a tvoj post je tvrdo OT. Ja sa zviditelnovat nepotrebujem, viditelny som uz dost a aby si skutocne mehol do bazaru, tak by to nemohlo byt jedno "hovadko" ale skupinka, pretoze negativnych hodnoteni nemozes sypat XXX denne a uz vobec nie hodnotit jednu osobu viackrat v kratkom case. Inak postavat nemusis (a uz vobec nie taketo sracky) a ani chodit sem nemusis ...