Jj, nečekal jsem na default vcore žádný zázraky

Zkusím ho trošku polechtat větším Vcore a taky trochu poladit paměti etc.

Bohužel za chvíli musím do práce, a zítřek je v prd., takže na dolaďování budu mít čas až ve středu

A čím tu 1,8ku chladíš, stále vzduchem?