Jj, nečekal jsem na default vcore žádný zázraky![]()
Zkusím ho trošku polechtat větším Vcore a taky trochu poladit paměti etc.
Bohužel za chvíli musím do práce, a zítřek je v prd., takže na dolaďování budu mít čas až ve středu
A čím tu 1,8ku chladíš, stále vzduchem?





Odpověď s citací