Zkousel, casovani je nejhorsi, se zvysenou voltazi vubec nenajedou do win. Asi je to deskou, u souseda jedou ok.
Zkousel, casovani je nejhorsi, se zvysenou voltazi vubec nenajedou do win. Asi je to deskou, u souseda jedou ok.
PC + Nexus 10 + XBOX 360
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)