Kabel je ok. Zamecek tam neni, respektive byl ale firewal sem vypnul. Kdyz na liste u hodin otevru to pripojeni tak u notase tam sice pomalu ale prece jen nabihaj odeslany pakety. U PCcka tam nenabiha vubec nic-myslim si ze tedy problem je na jeho strane. Pockam az pristi vikend prijede mlada s obdobnym notasem a zkusim to propojit notas. Jestli to pojede tak budu mit jistotu ze problem je PCcko. Jinak zatim diky za rady a jestli nekoho neco napadne nebojte se prispet

btw Z vlastnich zkusenosti s otcem vim jak tezky je resit obdobny problemy kdyz u toho clovek nesedi. Tim vic ze jeho clovek musi navigovat stylem - v pravym dolnim rohu obrazovky klikni na toto