uff nejak jsem to tu prehledl, no kdyz uz to J.Wade vytahl tak odpovim.Původně odeslal Mymak
osekane je to pomoci nLite jak to slo + povypinane sluzby a veci co nejsou potreba, to je celetady je screen
na bezne pouzivani to samozrejme neni, pouzivam to na stahovani z netu pres noc, pripadne nejaky jednoduchy server ale treba se 64MB ram si to uz dokazu predstavit na bezne kancelarske prace, 128MB by slo imo uz slusne pouzivat.
proe: rozhodne to nebylo mysleno jako ftipja jsem se tomu taky divil ze to jede jak to jede ale jde to fakt dost osekat.





Odpověď s citací