Citace Původně odeslal Mymak
Citace Původně odeslal silenec
podle me v tom neni problem, sam provozuju XPcka na P233, 32MB ram a 1GB disk, XP maji na disku pod 300MB a zerou 28MB ram se vsim co tam potrebuju (vnc,flashget,smartftp), nabootujou pod 1 minutu
to by si imho zaslouzilo blizsi popis -> o co vsechno jsi to osekal - nejspis za pomoci XP Lite?
uff nejak jsem to tu prehledl, no kdyz uz to J.Wade vytahl tak odpovim.
osekane je to pomoci nLite jak to slo + povypinane sluzby a veci co nejsou potreba, to je cele tady je screen
na bezne pouzivani to samozrejme neni, pouzivam to na stahovani z netu pres noc, pripadne nejaky jednoduchy server ale treba se 64MB ram si to uz dokazu predstavit na bezne kancelarske prace, 128MB by slo imo uz slusne pouzivat.
proe: rozhodne to nebylo mysleno jako ftip ja jsem se tomu taky divil ze to jede jak to jede ale jde to fakt dost osekat.