Tak som ten BIOS z verzie 1.3 vyskúšal pomocou winflash1.51 prepáliť. Išlo to, bežím na B4, rozozná už aj Athlon XP, ale s premapovanými násobičmi na FSB 133MHz stále nechce ísť. Keď je základná sada násobičov, tak ide aj s FSB 140. Asi to bude niečo v doske, čo sa nedá obísť.