Jako zprávný overclocker teplotni cidlo mám a když ho narvu k chipsetu tak ukazuje 20C....ale to neni teplota uvnitr jadra chipu. Kde je umisteno teplotni čidlo desky pro chipset?

EDIT: Tak NVidia monitor a Speedfan me obelahaly.....ta vysoká teploty je PWM což nevim co znamená. Chipset mam 30C furt.