jsem to spatne definoval, to ze mi bude omezovat hadicky, melo to byt ze mi bude omezovat prutok, jakoze bude diky tomu mensimu prumeru, a me zajima jestli by bylo poznat kdybych si koupil blok s vetsim prumerem kanalku. Tudiz se ptam nemate nekdo skusenost s tim jak se zmeni teplota pouzitim bloku s vetsim prumerem kanalku.
2 M.K. Co ti ruplo ?a co je "hapal"
![]()





