prolez forum na www.guru3d.com
Good luck !
prolez forum na www.guru3d.com
Good luck !
:: Epox8rda3+pro :: T-bred1700+@2,2(1.8v) :: 2x256 A-data400 :: ProlinkFx5900xtGE 510/940 :: H2O cooling VGA/NB/GPU by OPELrecord :: 350w noname ::
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)