Ale pokud budou i fotky,moc se těším.
A za jak dloho to tak odhaduješ,že bys to měl mít hotový?![]()
Ale pokud budou i fotky,moc se těším.
A za jak dloho to tak odhaduješ,že bys to měl mít hotový?![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)