diky moc si mi pomoholPůvodně odeslal .::Richmond::.
... tak asi je skoda kazit taku peknu skrinku sa asi poobzeram po inom chladici este...
btw: kde sa da v SR zohnat ta redukcia na zdroj aby som mal istotu ze mi to dociahne k doske? dikes.... pripadne kde ju maju v CZ a kolko cca stoji postovne na SR?
EDIT: no uz som ju nasiel v SR)) stoji 150skk tak ju kupim dik za radu




Odpověď s citací