Myslim, ze 400W ti bude uplne stacit, na to co mas...ja sem na tom podobne a volil jsem Chill 400WP2. Kamos ma 350W noname zdroj a provozuje na nem: A64@2400MhZ,Gf6800@6800Ultra a par dalsich serepeticek a zatim mu to tahne...![]()
Myslim, ze 400W ti bude uplne stacit, na to co mas...ja sem na tom podobne a volil jsem Chill 400WP2. Kamos ma 350W noname zdroj a provozuje na nem: A64@2400MhZ,Gf6800@6800Ultra a par dalsich serepeticek a zatim mu to tahne...![]()
Workstation: X2 3800+@2500MHz@1.5V || Scythe Mine Cooler || MSI K8N Neo4 Platinum || 2x1G A-Data Vitesta DDR500 Extreme Ed.|| Sapphire HD4850 || 200+200+320+750 GB || Chill Innovation 400W || M-Audio Revo 5.1 || Homemade Amp 2xOP27 + 2xTDA7294 || Sennheiser HD600
Encoding machine: 2xOpteron 285@2800MHz@1.35V || Stock MSI cooler + Scythe Ninja Plus || MSI K8N Master2-FAR || 1xMaxtor 200G || 1G RAM || Voodoo 3 3000 PCI :) || Seasonic 600W
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)