Skus sa teda dostat na www.overclockers.com a tam na review dosiek.
alebo na www.guru3d.com forum a tam je jeden dost velky thread o PX845PEV.
A co sa tyka mojich skusenosti tak P4 1.8 @ 3.0 hovori za vsetko, nie ?
Nevymenil by som ju ani za ASUS 1:1






Odpověď s citací