to nechapu jak to muze na ty Gigabytce uchladit. ja mam Primecooler (zalman) na nForce 4 SLI a bez ofukovani bych nemel sanci. mam tam cidlo a pri zatezi to jde pres 60C - 65C a pak zacne pipat cidlo. P.S. ofukuji 12cm Akasa Amber serie na 7V cca 900 ot/min