No me ale neslo o to, kdyz jsem nekde zamestnanej, ale o to kdyz si doma sam neco udelam ci koupim, a pak to prodam. A tato cinost bude pravidelna nebude mit velke zisky apod.. tady se me snad zadne soc. pojisteni netyka, ne? A jeste bych upozornil, ze tato cinnost bude verejna, tedy ne ze to budu delat pro zname.
Otazky co na to potrebuji (zivnostak a dane??), popripade jak to osetrit aby nic. Jak jsem psal jde o smesne zisky, spise to delam pro lidi.






Odpověď s citací