Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: Problem Logitech MX900 - mys beha, nejede BT Hub

  1. #1

    Standardní Problem Logitech MX900 - mys beha, nejede BT Hub

    Mam problem s instalaci a provozem Logitech MX 900 - Bluetooth mysi.
    System Win 2000 CZ SP4, vse OK.

    Pouzivam na tomhle PC svuj USB BT adapter, konkretne MSI 6769, k nemu original nejnovejsi Widcomm BT drivers ve verzi 4.0.1.700. BT Funguje naprosto korektne, pri prvni instalaci mi ho Widcomm drivery samy nasli, hub se rozbehl a od te doby je vse OK.

    Ted jsem si koupil MX 900 s tim, ze budu mit zaroven mys, zaroven BT hub (na coz je delana) a bych si mohl dat ten MSI BT USB jen k notebooku. (nemusel ho furt tahat tam a zpet)
    Po instalaci software (konkretne posledni verzi Setpoint 222 od Logitech zacne mys bez problemu pracovat pravdepodobne v nejakem nativnim radiovem rezimu asi na frekvenci Bt.
    Potud vse OK.
    Nicmene predpokladal jsem, ze se mi po prvotnim zasunutim USB konektoru docking kolebky, ktera slouzi i jako samostatnej BT hub, najde nejaky Logitech BT Hub (alespon tak se jmenuje v *.infu driveru od Widcommu jedna z polozek), Widcomm drivery si najdou tohle zarizeni, doinstaluji si potrebne data a spusti se mi zarizeni pro BT komunikaci. Nicmene po zasunuti mi to jen doinstalilo obyc USB HUB a tim to skoncilo.
    Tedy vysledek, v PC neni zadne zarizeni pro BT komunikaci, nicmene jak opakuju, mys v nejakem nativnim spojeni beha (sice dle meho odhadu s dost nizkou frekvenci odesilani dat - je takova subjektivne "linejsi" a mene presnejsi, ale beha.
    Hledal jsem reseni vsude mozne, na Logitechu jsem si prostudoval i FAQ, kde se uvadi, ze kdyz mam pred tim, nez do systemu chci nacpat MX900 nejake BT zarizeni, tak ho mam odinstalovat, coz jsem provedl,
    tedy odebral jsem BT MSI adapter, odinstaloval cely Widcom drivery a opetovne spustil setpoint, ve kterym maj bejt obsazeny prave starsi Widcomm drivery, snad verze 1.3.xxxxxx.
    Opet jen restart a zadna snaha nalezt nejake BT zarizeni.
    Zkousel jsem uz dost veci, ktere by dle myho na to mohli nejak pusobit, nekolikrat jsem instaloval/deinstaloval setpoint i Widcomm drivery, odpojoval/zapojoval/ prepojoval do jinych USB zasuvek zakladnu mysi a vysledek stale stejnej.
    Tedy mys jakz tak unavene funguje, nicmene BT HUB v PC neexistuje. Kdyz hodim zpatky BT USB od MSI, system ho okamzite najde, doinstaluje, spusti a zacne s nim pracovat.
    Stale mi pripada, jako kdyby system proste rozpoznaval ten BT Hub jen jako standartni USB hub.
    To ze funguje mys ktera je samozrejme BT mne neprekvapuje a nic to neznamena, jelikoz jsem se docetl, ze prave mys s tou zakladnou je schopna nativni komunikace i bez toho, aby byl v PC nejaky BT Hub (asi proto, aby chodila i v nouzaku a nebo i pri vypnutym vysilani BT atd.
    S*r* se s tim uz par hodin, jak pisu, vyzkousel jsem uz dost veci co mne napadlo, ale zadnej kloudnej vysledek.
    Nema nekdo podobnou zkusenost, pripadne napad jak to resit? Nebo zda neni na original CD od mysi nejakej *.inf driveru, (nemam bohuzel origo CD - mys je starsi), software od Logitechu urcenej k MX900 jsem samo postahoval vsechen, co maj na hlavnim webu.
    Diky za nejake konstruktivni napady, mne uz to ted docela nemysli
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

  2. #2

    Standardní

    Zadnej napad, zadnej driver nebo reseni?
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    40
    Příspěvky
    2 079
    Vliv
    289

    Standardní

    zkus se domluvit s uzivatelem _Tomase
    ted si ji taky koupil a normalne a prej bez problemu ji sparoval s T630
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal MISKOBOSS
    zkus se domluvit s uzivatelem _Tomase
    ted si ji taky koupil a normalne a prej bez problemu ji sparoval s T630
    Thanks, jdu mu poslat SZ, jelikoz ja uz zkousel tu MXku na notasu taky s W2000SP4 a to samy, a ani na XP se to nechovalo jinak, predpokladam, ze mi chybi nejake drajvrik, aby system pres Widcomm drivery detekovaly Hub jako korektni BT zarizeni
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

  5. #5

    Standardní

    OT: Vhledem k tomu ze maji Logotech strasne debilni drivery kolikrat nejsou kompatibilni ani mezi sebou (klaveska mys) tak se ani nedivim. Budes muse zkouset nebo napis na jejich tech. podporu.
    MB:GIGABYTE UD3R, CPU:C2D E8400, RAM 2x 2048 MB A-DATA EE, GK: ASUS Matrix 4850, ZK: SB Audigy + CR Inspire 5300, HDD: Hitachi 250Gb + 500Gb + 640Gb, DVD Pioneer 106, CD-RW Teac 552E, Liteon 1693s, Monitor: Samsung 970p
    NTB: HP nc 6320

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal Geeker
    OT: Vhledem k tomu ze maji Logotech strasne debilni drivery kolikrat nejsou kompatibilni ani mezi sebou (klaveska mys) tak se ani nedivim. Budes muse zkouset nebo napis na jejich tech. podporu.
    No mne je jasny, ze kdyz vidim jinej typ driveru na CZ Logitech a jinej (setpoint) na Logitech com, pak ta podpora asi stoji za prd

    No ja uz prave vyzkousel prakticky vsechno stazitelny pro MX 900 a ani naznak toho, ze by se mi chtel instalovat BT HUB.

    Predpokladam, ze vysilac funguje jak ma (jak pisu, mys v nativnim rezimu funguje), ale nemuzu vyloucit ani chybu na prijimaci, nicmene to se mi zda nepravdepodobny.

    Kdyby nekdo mohl obsah sveho original instal CD k MX 900 mohl hodit nekam na web nebo ftp, byl bych mu vdecnej, ze bych to jeste jednou poradne probral. (mam relativne pomaly pripojeni EDGE, takze neco sosat na DCC++ nebo podobnym zpusobem moc nemuzu.
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

  7. #7

    Standardní

    Mam podobnej problem s BT diNovo setem. Postahoval jsem ze stranek Logitechu kde co, ale telefon se mi zatim pripojit nepodarilo. Klaveska i mediapad jedou bez zavahani, ale system se tvari, jako ze o zadnym BT nikdy neslysel. Podarilo se ti s tim nejak pohnout?
    Abit IP35PRO || C2D E8400 || Corsair Twin2X2048-6400C4 || Zotac 8800GTS 512 || Seasonic S12-650 || Raptor 300GB w SILENTMAXX silencer
    Eizo S1910 || TERRATEC Cinergy 2400i DT || Logitech diNovo Media Desktop w MX1000 || hp LaserJet 1015
    E-MU 1212M || Myryad MI120 || Adam HM1 || CORDA HEADFIVE #470 || Sennheiser HD-650
    Neumím mluvit vznešeně, ale problémy dvou malých lidí jsou v tomhle bláznivém světě jen hromádkou fazolí. ~Dr. G. House~

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal Camill
    Mam podobnej problem s BT diNovo setem. Postahoval jsem ze stranek Logitechu kde co, ale telefon se mi zatim pripojit nepodarilo. Klaveska i mediapad jedou bez zavahani, ale system se tvari, jako ze o zadnym BT nikdy neslysel. Podarilo se ti s tim nejak pohnout?
    hehe, tak to jsme na tom stejne

    beha to proto (jak jsem se chytre docetl na jejich webu ve Faq), ze to vyuziva radiovou komunikaci na vlnovy delce pro BT (takze zarizeni prave fungujou jako klasicka "radiovka", nicmene jak vytvorit strandartni BT Hub (cim se Logitech chlubi na kazdy krabici od jejich BT produktu se zakladnou) jsem se nedozvedel.)
    Ikdyz to samozrejme je na to udelany a ma to tak fungovat.
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal tiktak
    Citace Původně odeslal Camill
    Mam podobnej problem s BT diNovo setem. Postahoval jsem ze stranek Logitechu kde co, ale telefon se mi zatim pripojit nepodarilo. Klaveska i mediapad jedou bez zavahani, ale system se tvari, jako ze o zadnym BT nikdy neslysel. Podarilo se ti s tim nejak pohnout?
    hehe, tak to jsme na tom stejne

    beha to proto (jak jsem se chytre docetl na jejich webu ve Faq), ze to vyuziva radiovou komunikaci na vlnovy delce pro BT (takze zarizeni prave fungujou jako klasicka "radiovka", nicmene jak vytvorit strandartni BT Hub (cim se Logitech chlubi na kazdy krabici od jejich BT produktu se zakladnou) jsem se nedozvedel.)
    Ikdyz to samozrejme je na to udelany a ma to tak fungovat.
    Tak jsem se nakonec odhodlal k cinu a vysledky se dostavili

    V systemu se objevila polozka 'Bluetoth Devices', na liste BT ikonka a co me potesilo nejvic, probiha cila BT komunikace s moji obstarozni Nokii 6310i

    Nakonec to bylo snazsi nez jsem doufal, napoprve jsem asi neco spatne naklikal Vymlatil jsem vsechny ovladace a utility od Logitechu a spustil znova instalaci set pointu (Version: 2.22 build 124) System nadetekoval BT hub, bleskove si priradil ovladace a pak zacalo parovani zarizeni. Vsechno bez problemu, stacilo jen parkrat zmacknout OK a natukat par kontrolnich cisel. Takze plna spokojenost. OS Win XP pro SP2.
    Abit IP35PRO || C2D E8400 || Corsair Twin2X2048-6400C4 || Zotac 8800GTS 512 || Seasonic S12-650 || Raptor 300GB w SILENTMAXX silencer
    Eizo S1910 || TERRATEC Cinergy 2400i DT || Logitech diNovo Media Desktop w MX1000 || hp LaserJet 1015
    E-MU 1212M || Myryad MI120 || Adam HM1 || CORDA HEADFIVE #470 || Sennheiser HD-650
    Neumím mluvit vznešeně, ale problémy dvou malých lidí jsou v tomhle bláznivém světě jen hromádkou fazolí. ~Dr. G. House~

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •