mam pocit ze jsi se vydal spatnou cestou... dnes koupis v bazaci dobrou desku pro AMDcka XP za par korun... a nemusis kupovat novou ktera bude k nicemu... pokud za malo penez hodne muziku.. vydej se nakupovat zde nebo jinde ale kupuj starsi veci a kvalitnejsi...!!Původně odeslal Hazo





Odpověď s citací