Citace Původně odeslal Hazo
Zdravim Vas...

budem skladat kompik pre kamarata a potrebujem NAOZAJ ZA CO NAJMENEJ PENAZI CO NAJVIAC MUZIKY... rozmyslal som o tejto doske :
http://www.foxconnchannel.com/produc...me=748K7AA-ERS
ale od cias ked som mal K7S6A netusim (co bola SUPIS doska) netusim, ako su na tom SiS chipsety, co sa OC tyka...

Mozete mi povedat, ci vobec tento chipset poskytuje nejake moznosti na OC

Dakujem...
mam pocit ze jsi se vydal spatnou cestou... dnes koupis v bazaci dobrou desku pro AMDcka XP za par korun... a nemusis kupovat novou ktera bude k nicemu... pokud za malo penez hodne muziku.. vydej se nakupovat zde nebo jinde ale kupuj starsi veci a kvalitnejsi...!!