mam ten pocit ze to ale byla chyba jen rady w9x....u XPcek to asi bude necim jinym....Původně odeslal Baneshee
![]()
mam ten pocit ze to ale byla chyba jen rady w9x....u XPcek to asi bude necim jinym....Původně odeslal Baneshee
![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)