2Xima: Není špatnej, ale nemyslím že v jeho případě je to nejlepší..2GHz AXP na tom není až tak úplně zle, aby musel kupovat 2500+ Sempron64. Takže když tak ten 2600/2800+, které už mají vyšší násobič a půjdou lépe dostat na vyšší frekvenci.
Jinak myslím že nějaká ta DFI deska (nForce3) + S2800+ a bude to v klidu...





Odpověď s citací